Про компанію

Компанія Таткап, офіційний представник Компанії TATKO otomotiv, представлена ??на ринку України з 2007 року. За цей період ми успішно закріпилися на ринку і на даний момент співпрацюємо практично з усіма відновними заводами України.

Прямі поставки від провідних світових виробників, постійне наявність якісного товару на складі, професійний і індивідуальний підхід до кожного постійного і потенційного клієнта, гнучкі умови вирішення фінансових питань вигідно відрізняє нас від конкурентів.

Ми пропонуємо весь комплекс матеріалів, інструменту та обладнання для відновлення вантажних шин (протекторна стрічка, міжслойна та екструдерна гума, ремонтні пластирі, конверти); проводимо технічну і консультаційну підтримку зарубіжними фахівцями в питаннях технологічного процесу відновлення; забезпечуємо достатній склад всіх необхідних матеріалів для безперебійної роботи наших клієнтів.

Ми - найбільш лояльна компанія, для якої інтереси клієнта понад усе.

Ми постійно розробляємо і пропонуємо відновникам нові можливості для підтримки, розвитку та підвищення конкурентоспроможності відновного бізнесу в Україні.

Ми працюємо тільки з кращим брендами!
Vipal Ruzi PB line Salvadori B&J Kraiburg
TATKAP © 2016
Разработка сайтов - ABC.NET.UA